زومیت/ بزودی شاهد معرفی عضو جدیدی از خانواده گلکسی S23 سامسونگ خواهیم بود.
 
آخرین گوشی قاتل پرچمدار سامسونگ، Galaxy S21 FE است که در زمستان سال ۱۴۰۰ و چند هفته قبل از معرفی سری گلکسی S22 سامسونگ عرضه شد.

تصویری که از باتری گلکسی S23 FE لو رفته است، وجود عضو جدید و مقرون‌به‌صرفه از خانواده گلکسی S23 را تایید می‌کند. تصویر این باتری با شماره مدل EB-BS711ABY منتشر شده است که با گوشی هوشمندی به شماره مدل SM-S711 مطابقت دارد و احتمال می‌رود گوشی مذکور همان Galaxy S23 FE باشد.

                                                                                   تصویر لو رفته از باتری Galaxy S23 FE

اگر چه تضمینی برای عرضه نسخه FE گوشی گلکسی S23 نیست، اما تصویر فاش‌شده از این باتری، اولین و قوی‌ترین مدرک برای اثبات وجود S23 FE است. متأسفانه، ظرفیت باتری این گوشی مشخص نیست.

سامسونگ در رویداد گلکسی آنپکد (Galaxy Unpacked) که در اوایل مرداد برگزار خواهد شد، از گوشی‌های تاشو Galaxy Z Fold 5 و Z flip 5 و ساعت‌های هوشمند سری Galaxy Watch 6 رونمایی خواهد کرد. احتمالاً تبلت Galaxy Tab S9 هم در این رویداد معرفی شود. بااین حال، احتمال معرفی Galaxy S23 FE در رویداد آنپکد، خیلی کم است.

انتظار می‌رود قاتل پرچمدار سری Galaxy S23 در رویدادی اجمالی و یا در یک بیانیه مطبوعاتی، بعد از رویداد گلکسی آنپکد (Galaxy Unpacked) معرفی شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم