گیم فا/ پاندای سفید و مشکی لینگ شایو (Ling Xiaoyu) به Tekken 8 باز می‌گردد تا به او در مسیر پیدا کردن جین کازاما (Jin Kazama) کمک کند.

فرنچایز Tekken شاید همیشه در حل رشد و تکامل باشد و ویژگی‌ها ومکانیک‌های جدیدی به آن اضافه شود اما هر اتفاقی که بیفتد یک چیز قطعی است: پاندا (Panda) هرطور که شده، راه خود را به هر نسخه باز خواهد کرد. اگرچه فعلاً هیچ تریلری در دسترس نیست اما اخیراً شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) با اضافه کردن پروفایل این شخصیت به فهرست مبارزان Tekken 8، حضور پاندا در این بازی را تائید کرده است.

اینطور که در توضیحات مربوط به پاندا نوشته شده، این شخصیت دوست‌داشتنی مشغول جستجوی در کنار لینگ شایو است. بعد از اینکه متوجه فداکاری شایو برای پیدا کردن جین کازاما شد، پاندا در تمام طول مسیر این مبارزِ چینی‌الاصل را همراهی می‌کند. متاسفانه شش ماه گذشته است و هیچ نشانی از جین وجود ندارد و به همین خاطر پاندا که به درخواست شایو متعهد مانده است، باری دیگر در سری مسابقات مشت آهنین از سبک Kuma Shinken استفاده خواهد کرد.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این شخصیت و داستانی که پیش رو دارد، در دسترس نیست.

گفتنی است که Tekken 8 در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۲۴ (۶ بهمن ۱۴۰۲) برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم