گیم فا/ بازی مورد انتظارِ Alan Wake 2، کمی بیش از یک ماه دیگر برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهم منتشر خواهد شد.

همینطور که به انتشار بازیِ ژانر وحشت و بقای Alan Wake 2 نزدیک می‌شویم، شرکت سازنده این اثر یعنی استودیو رمدی (Remedy)، به طور مرتب به نمایش گذاشتن جزئیات و صحنه‌های جدید از گیم‌پلی این بازی ادامه می‌دهد و به‌زودی این اطلاعات انقدر زیاد می‌شوند که بتوانند طرفداران را تا زمان انتشار بازی سرگرم نگه دارند.

توسعه‌دهندگان این بازی تایید کرده‌اند که قرار است از رسانه‌های مختلف مطبوعاتی و سازندگان محتوا دعوت کنند تا برای رویدادی در لس آنجلس پیش‌نمایش این بازی را پوشش دهند. این بدین معنی است که ما می‌توانیم انتظار پیش‌نمایش و بازخورد اولیه مردم از آن و همچنین نمایش احتمالیِ جزئیات و گیم‌پلی جدید از بازی Alan Wake 2 را داشته باشیم. این رویداد امروز یعنی ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) از طریق رسانه‌های مختلف و سازندگان محتوا پوشش داده می‌شود.

Alan Wake 2 تنها عنوان جدیدی نیست که با آمدنِ پیش‌نمایش آن جزئیات جدیدی از آنها فاش شده است. Marvel’s Spider Man 2 و Final Fantasy 7 Rebirth هم از جمله بازی‌هایی هستند که به تازگی مورد توجه رسانه‌های بازی‌های ویدیویی قرار گرفته‌اند.

گفتنی است که بازی Alan Wake 2 در تاریخ ۵ آبان ۱۴۰۲ (۲۷ اکتبر ۲۰۲۳) در دسترس دارندگان پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم