شهر سخت افزار/ MSI به تازگی تصمیم گرفته است در قالب سری محصولات The Limited Series خود چند کارت گرافیک جدید را معرفی کند. اولین محصول جدید MSI در این سری از محصولات کارت GeForce RTX 4060 Gaming X NV Edition است که قرار است به صورت محدود و تنها در 6000 نسخه تولید و روانه بازارهای جهانی شود. در ادامه با معرفی این کارت گرافیک همراه باشید.

شرکت MSI امروز اعلام کرد که قصد دارد در قالب سری محصولات The Limited Series خود به صورت محدود چند کارت گرافیک جدید را عرضه کند. به منظور معرفی و عرضه اولین محصول در این سری، MSI به سراغ کارت گرافیک GeForce RTX 4060 رفته و امیدوار است بتواند با کارت گرافیک GeForce RTX 4060 Gaming X NV Edition، بخشی از انتقاداتی که متوجه این محصول انویدیا است را برطرف کند.

براساس گزارش TomsHardware، با بررسی ویژگی‌های ظاهری این کارت گرافیک می‌توان متوجه شد که همچون بسیاری از محصولات MSI در رده Gaming X، این کارت نیز از سیستم خنک کننده مبتنی بر دو فن جداگانه بهره می‌برد. به نظر می‌رسد واژه NV Edition در این کارت گرافیک نیز به دلیل استفاده از قطعات پلاستیکی است که با رنگ سبز روشن در ظاهر این کارت به چشم می‌خورد. MSI همچنین در این کارت گرافیک از سیستم نورپردازی LED بهره گرفته است. البته این سیستم نورپردازی تنها در رنگ سفید قابل دسترس است که به نظر می‌رسد به دلیل کاهش قیمت تمام شده این کارت این انتخاب صورت گرفته است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم