آخرین خبر/ Reckless Getaway 2 نسخه دوم از بازی زیبا و محبوب تعقیب و گریز از استودیوی بازی سازی Pixelbite است. همانند نسخه پیشین، شما در نقش دزدی هستید که از بانک سرقت انجام داده اید و می بایستی از دست پلیس فرار کنید و در بین راه از موانع مختلف نیز عبور کنید!

در این بازی اتومبیل شما در حین تعقیب و گریز، با ماشین‌های دیگر تصادف می‌کند و حتی منجر به چپ شدن اتومبیل شما می‌شود و نهایت هیجان را برای شما به ارمغان می‌آورد. فرار و گریز در این بازی در انواع مکان‌ها و راه‌های برفی، جنگل، بیابان و… صورت می‌گیرد و شما باید با نهایت دقت از این راه‌ها از دست پلیس فرار کنید تا نتواند شما را دستگیر کند و به مرحله بعدی راه یابید! با پیش بردن مراحل و نزدیک شدن به مراحل آخر ترافیک ماشین‌ها چنان زیاد می‌شود که هیجان دو چندان شده و یک بازی نهایت چالش برانگیز را تجربه خواهید کرد! برخلاف بازی‌های ماشینی مشابه در این بازی خبری از ترمز و گاز نیست و تنها هدایت ماشین در دستان شماست که به چپ برانید یا راست و دیوانه وار شهر را به هم بریزید!

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
حجم: 147 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس (لینک کمکی)

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم