گیم فا/ اد بون (Ed Boon)، کارگردان Mortal Kombat 1، می‌گوید قرار نیست گیم‌پلی‌ای از شخصیت اومنی-من (Omni-Man) در جریان رویداد کامیک‌کان نیویورک نمایش داده شود.

چندین شخصیت DLC در هفته‌ها و ماه‌های آینده به Mortal Kombat 1 اضافه خواهند شد. توسعه‌دهنده بازی، یعنی استودیوی ندررلم (NetherRealm)، تایید کرده که پس از عرضه Kombat Pack، شش مبارز جدید را به بازی اضافه می‌کند که یکی از آن‌ها اومنی-من خواهد بود. با این حال، اگر امیدوار بودید که در آینده‌ای نزدیک تصاویری را از گیم‌پلی این مبارز ببینید، خب، ممکن است ناامید شوید.

اد بون، خالق و کارگردان Mortal Kombat، اخیراً در توییتی تایید کرده است که استودیوی ندررلم تریلر گیم‌پلی اومنی-من را در کامیک‌کان نیویورک، که برای ۱۲ تا ۱۵ اکتبر (۲۰ الی ۲۳ مهر) برنامه‌ریزی شده، به نمایش نخواهد گذاشت.

هیچ‌گونه اطلاعات رسمی‌ای در مورد زمان عرضه Kombat Pack وجود ندارد. در مورد آنچه که به طور خاص از اومنی-من انتظار می‌رود، تأیید شده است که جی‌.کی سیمونز (J.K. Simmons) دوباره نقش خود را به عنوان این ابرقهرمان ایفا خواهد کرد و اگرچه توانایی‌های او کاملاً شبیه به هوم‌لندر (Homelander) است – که او نیز در Kombat Pack گنجانده شده – بون قبلاً تضمین داده بود که این دو شخصیت تفاوت‌های قابل توجه‌ای در گیم‌پلی خواهند داشت.

در همین حال، دیتاماینرها اخیرا شواهدی را نیز کشف کردند که ظاهراً به شخصیت‌های DLC دیگری اشاره می‌کند که هنوز به طور رسمی معرفی نشده‌اند، از جمله شخصیت‌هایی مانند Ghostface ،Conan the Barbarian و مبارزانی از همین فرانچایز مانند جید (Jade)، نوب سایبوت (Noob Saibot) و کیسی کیج (Cassie Cage).

عنوان Mortal Kombat 1 برای PS5 ،Xbox Series X/S ،Nintendo Switch و PC در دسترس است. بررسی ما از بازی را به قلم آرمان زرمهر در اینجا بخوانید.

 
نظر شما در این باره چیست؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم