logo

برخورد بوئینگ شخصی ترامپ با یک جت در فرودگاه فلوریدا

منبع
تسنيم
بروزرسانی
 برخورد بوئینگ شخصی ترامپ با یک جت در فرودگاه فلوریدا

تسنیم/ هواپیمای بوئینگ شخصی دونالد ترامپ هنگام حرکت بر روی باند در فرودگاه بین‌المللی فلوریدا به یک فروند جت برخورد کرد.
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، یک منبع آگاه خبر داد هواپیمای بوئینگ 757 شخصی دونالد ترامپ هنگام حرکت بر روی باند، در فرودگاه بین‌المللی پالم بیچ فلوریدا به یک فروند جت برخورد کرد.

سازمان هوانوردی فدرال آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد یک فروند هواپیمای بوئینگ شخصی با یک فروند جت متوقف شده و بدون مسافر در فرودگاه فلوریدا برخورد کرد. این سازمان در این بیانیه تعلق داشتن این بوئینگ به دونالد ترامپ را تایید نکرد.

در این بیانیه آمده است این حادثه در نقطه‌ای از فرودگاه رخ داد که سازمان هوانوردی بر هواپیماها نظارت نمی کند، اما در عین حال تاکید شده که تحقیقات در این باره ادامه دارد.


براساس این گزارش، ترامپ پیش از این حادثه با هواپیمای خود به یک گردهمایی انتخاباتی در نیوجرسی رفته بود. 

دونالد ترامپ در سال 2010، این بوئینگ را به مبلغ 100 میلیون دلار خریداری کرده بود و این هواپیمای سفارشی شامل تکیه گاه های آب کاری شده با طلا، دو اتاق شخصی مسافر، سه حمام، فضایی برای ناهار خوری و برگزاری کنفرانس و یک سیستم سرگرمی بزرگ است. این هواپیما در سال 1991 ساخته شده است.

در همین حال ترامپ در ماه ژانویه سال جاری از مقامات بوئینگ خواست تا ساخت بوئینگ 757 را از سربگیرند. ساخت این نوع هواپیما از سال 2004 متوقف شده است. ترامپ در یک شبکه اجتماعی گفت: بوئینگ باید ساخت نوع 757 را دوباره از سر بگیرد. این زیباترین و فرمان پذیرترین هواپیمایی است که بوئینگ تاکنون ساخته است.     

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره