برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo
  1. برگزیده
بین الملل

هفت فلسطینی در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند

منبع
ايرنا
بروزرسانی
هفت فلسطینی در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند

ایرنا/ منابع خبری بامداد پنجشنبه گزارش دادند که در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه، دست کم هفت فلسطینی شهید و شماری نیز زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری سما فلسطین، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی یک منزل مسکونی در شهر غزه را هدف قرار دادند که منجر به شهادت سه نفر از جمله یک کودک و زخمی شدن شماری دیگر شد.
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی همچنین یک منزل مسکونی را در مرکز شهر رفح واقع در جنوب غزه هدف قرار دادند که بر اثر آن چهار نفر شهید شدند.
بر اساس این گزارش، هواپیماهای رژیم صهیونیستی همچنین آوارگان فلسطینی را در یک مرکز وابسته به آژانس امداد و کاریابی سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی (آنروا) را در اردوگاه جبالیا واقع در شمال غزه هدف قرار دادند.
پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.
رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.
رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از هفت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وا دارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره