نماد آخرین خبر

سه شهید و ۱۰ زخمی در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به مرکز غزه

منبع
ايرنا
بروزرسانی
سه شهید و ۱۰ زخمی در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به مرکز غزه

ایرنا/ منابع خبری بامداد پنجشنبه گزارش دادند که در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به مرکز غزه، سه فلسطینی شهید و ۱۰ نفر زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری سما فلسطین، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی یک واحد مسکونی را در منطقه الحساینه واقع در جنوب اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه بمباران کردند.

بر اساس این گزارش، در این حمله سه فلسطینی به شهادت رسیده و ۱۰ نفر نیز زخمی شدند.

هواپیماها و واحدهای توپخانه رژیم صهیونیستی طی ساعات گذشته مناطق مختلف غزه از جمله منطقه رفح در جنوب این باریکه را هدف قرار دادند.

به گزارش ایرنا، پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از هفت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره