نماد آخرین خبر

مقام نظامی صهیونیست: نتانیاهو خائن است

منبع
ايرنا
بروزرسانی
مقام نظامی صهیونیست: نتانیاهو خائن است
ایرنا/

به گزارش بامداد سه‌شنبه ایرنا از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، غی تسور گفت: بنیامین نتانیاهو خائن است و به دشمن شهرک‌نشینان تبدیل شده است.

پیش تر نیز «گادی آیزنکوت» رئیس سابق ستاد مشترک ارتش و عضو سابق کابینه جنگ رژیم صهیونیستی گفته بود که نتانیاهو توانایی مدیریت امور را ندارد و به همین خاطر از کابینه جنگ استعفا کرده است.

از سوی دیگر بیش از ۲۰۰ نفر از بازرگانان بزرگ رژیم صهیونیستی خواستار سرنگونی کابینه نتانیاهو و برگزاری انتخابات زودهنگام کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) شدند.

پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه از دست داده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر