نماد آخرین خبر

تداوم تظاهرات در تل‌آویو و قدس اشغالی علیه نتانیاهو

منبع
ايرنا
بروزرسانی
تداوم تظاهرات در تل‌آویو و قدس اشغالی علیه نتانیاهو
ایرنا/

به گزارش ایرنا از خبرگزاری سما فلسطین، صهیونیست‌ها در قدس اشغالی با برپایی تظاهرات در مجاور اقامتگاه نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستار امضای فوری توافق اسرا برای بازگشت اسرای صهیونیست نزد حماس شدند.

شهرک‌نشینان صهیونیست همچنین به خیابان‌های تل‌آویو آمده و علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی شعار سر دادند.

بر اساس این گزارش، تظاهرات کنندگان در اعتراض به امضا نشدن توافق مبادله اسرا به خیابان آمده و علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی و کابینه وی شعار دادند و خواستار سرنگونی این کابینه شدند.

خانواده‌های اسرای صهیونیست و نظامیان کشته شده در نوار غزه، خواستار پایان جنگ در چارچوب توافق مبادله اسرا با مقاومت شدند.

این خانواده‌ها تاکید کردند که ادامه جنگ منجر به کشته شدن شمار بیشتری از اسرا و نظامیان صهیونیست خواهد شد.

پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه از دست داده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar