فارس/ تظاهرات کنندگان بار ديگر با تجمع در نزديکي محل اقامت نخست وزير رژيم صهيونيستي در قدس اشغالي، عليه وي شعار دادند.

معترضان به نخست وزير رژيم صهيونيستي عصر شنبه با تجمع در محل اقامت نخست وزير در قدس اشغالي بار ديگر عليه بنيامين نتانياهو به تظاهرات پرداختند.
اين تظاهرات در قدس اشغالي در حالي برگزار مي‌شود که پليس رژيم صهيونيستي هرگونه صدور مجوز براي برگزاري راهپيمايي را رد کرده بود.
بر اساس گزارش روزنامه هاآرتص، پليس رژيم صهيونيستي به طور گسترده در اطراف محل برگزاري تظاهرات حضور يافته و ماشين‌هاي آب پاش  نيز در نزديکي محل استقرار يافته‌اند.
معترضان که چند هفته است به طور مداوم عليه نخست وزير رژيم صهيونيستي تظاهرات مي‌کنند خواستار کناره‌گيري وي هستند.
طي هفته‌هاي گذشته ساکنان اراضي اشغالي مخالف سياست‌هاي نخست‌وزير رژيم صهيونيستي دست به برپايي تظاهرات عليه وي کرده و دامنه اين تظاهرات به اطراف منزل او در خيابان «بالفور» کشيده شده است. معترضان با انتقاد از عملکرد ضعيف کابينه نتانياهو در کنترل کرونا و پرونده‌هاي فساد مالي او و همسرش، خواستار استعفاي هرچه سريعتر او شده‌اند.
افزايش روز افزون معترضان و مخالفان نتانياهو در سايه تحولات مرزهاي شمالي، باعث شده است که برخي از تحليلگران صهيونيست، اختلاف و دودستگي در جامعه صهيونيست و احزاب سياسي فلسطين اشغالي را به، دودستگي بني اسرائيل در تاريخ قبل از فروپاشي دولت آن‌ها در فلسطين تاريخي تشبيه کرده و در باره آن هشدار دهند. 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar