باشگاه خبرنگاران/ پسر ارشد ترامپ با هيولا توصيف کردن بايدن اعلام کرد سياست‌هاي رقيب دموکرات پدرش در انتخابات ۲۰۲۰ به اقشار متوسط آمريکا آسيب خواهد زد.
 
به نقل از پايگاه خبري کنگره آمريکا، دونالد ترامپ جونيور با استفاده از لفظ «هيولاي درياچه لخ نس» براي توصيف جو بايدن، درباره سياست‌هاي مالي نامزد دموکرات‌ها و آثار مخرب آن براي مردان و زنان آمريکايي هشدار داد.

پسر ارشد رئيس جمهور آمريکا روز دوشنبه اعلام کرد نامزد دموکرات‌ها در انتخابات رياست جمهوري ۲۰۲۰ آمريکا، سياست‌هاي چپگرايانه راديکال را پذيرفته، که مانع بهبودي اوضاع اقتصادي مي‌شود. دونالد ترامپ جونيور با اشاره به سوابق حمايت بايدن از معاملات تجاري و نيز وعده او براي جلوگيري از کاهش ماليات، برنامه‌اي که دولت پدرش مدعي اجراي آن است، گفت برنامه‌هاي او به شهروندان عادي آمريکا آسيب مي‌زند.

پسر ارشد ترامپ به تکرار اظهارات پدرش درباره بايدن و چين پرداخت و گفت او در زمان سناتوري و معاونت رئيس جمهور فرصت‌هاي زيادي براي مقابله با چين به نفع طبقه کارگر داشت، اما در اين مسير از هر اقدامي فروگذار کرد.

در نظرسنجي‌هاي که تا به امروز در آمريکا انجام شده، ترامپ در مجموع با اختلاف فاحش از رقيب دموکراتش عقب است. به نظر مي‌رسد پسر ترامپ با درک اين مسئله سعي در کم کردن اين اختلاف از طريق حمله به سياست‌هاي رقيب دموکرات پدرش دارد.

اوضاع انتخاباتي براي ترامپ به حدي وخيم است که به تازگي گروهي متشکل از ۷۳ چهره برجسته سياسي، امنيتي و نظامي حزب جمهوري‌خواه طي بيانيه‌اي حمايت علني خود از جو بايدن را اعلام کردند. بنا بر گزارش نشريه آمريکايي وال استريت ژورنال، بيش از ۷۰ مقام سابق امنيت ملي حزب جمهوري‌خواه از جمله روساي سابق سازمان سيا و پليس فدرال آمريکا، به تاييد جو بايدن، رقيب دموکرات ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ روي آورده‌اند. آن‌ها با تنظيم نامه‌اي عليه رئيس جمهور فعلي آمريکا او را فردي فاسد و نامناسب براي خدمت در کاخ سفيد عنوان کردند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar