فارس/ مجله آمريکايي در گزارشي بنابر گفته‌هاي يکي از نزديکان پسر ارشد ترامپ، به دغدغه‌هاي وي پرداخته و نوشته او نگران تحت تعقيب قرار گرفتن پدر و خانواده‌اش بعد از باخت ترامپ از جو بايدن است.

طبق مطلبي که در مجله «نيويورک تايمز» منتشر شده «دونالد ترامپ جونيور» پسر بزرگ رئيس‌جمهور آمريکا معتقد است پدرش در مسير باخت در انتخابات رياست‌جمهوري سوم  نوامبر (۱۳ آبان) قرار دارد.
در گزارش مجله نيويورک تايمز گفته شد، يک فعال جمهوري‌خواه که مرتباً با پسر بزرگ ترامپ در ارتباط است، اين سخنان را گفته اما از وي نامي برده نشده است.
اين فعال از زبان ترامپ جونيور گفت: ما در حال باختن هستيم و وقتي اين اتفاق بيفتد به شدت آسيب خواهيم ديد.
طبق اين گزارش، او فکر مي‌کند اگر پدرش در مقابل «جو بايدن» نامزد حزب دموکرات بازنده شود، پدرش، خانواده آن‌ها و متحدان سياسي‌شان تحت پيگرد قانوني فدرال قرار خواهد گرفت. از زبان او گفته شده که معتقد است دولت بايدن در انتقال مسالمت‌آميز قدرت مشارکت نمي‌کند و به سمت زنداني‌ها شليک خواهد کرد.
«اندي سِرِبيان» سخنگوي پسر ترامپ در بيانيه‌اي خطاب به مجله مذکور، اين سخنان را ۱۰۰ درصد دروغ خوانده و گفته پسر ترامپ چنين دغدغه‌هايي ندارد.
بر اساس اين گزارش، به جز پسر ترامپ، فضاي خوش‌بيني در کارزار انتخاباتي او درباره نتيجه انتخابات پيش‌رو حاکم است. مقامات کارزار ترامپ به اين اميد هستند که مانند انتخابات سال ۲۰۱۶ زماني که نظرسنجي‌ها مرتباً ترامپ را عقب‌تر از رقيب دموکراتش نشان مي‌داد و بسياري از صاحب‌نظران باخت او را پيش‌بيني مي‌کردند، نتيجه عوض شود.
طبق گزارش «بيزنس اينسايدر»، در حال حاضر با نزديک شدن به انتخابات، چندين مورد تحقيقات درباره ترامپ و خانواده‌اش در جريان است. دادستان‌هاي نيويورک روز دوشنبه از قاضي خواستند پسر کوچکتر دونالد ترامپ را براي شهادت دادن درباره تجارت پدرش به دادگاه بکشاند.
اين رسانه آمريکايي افزود: دو پسر ترامپ هر دو در سازمان وي سمت‌هاي مديريتي دارند. ترامپ جونيور حامي سرسخت دولت پدرش است و براي بي‌اعتبار کردن رقباي انتخاباتي وي، يادداشت‌ها و اطلاعات نادرست در توييتر منتشر مي‌کند. او در مجمع عمومي حزب جمهوري‌خواه از عملکرد اقتصادي پدرش دفاع و ادعا کرد سياست‌هاي چپ افراطي بايدن بهبود اقتصادي آمريکا را متوقف خواهد کرد.
جديدترين نتايج نظرسنجي «هيل-هريس ايکس» نشان داده که جو بايدن با اختلاف ۶ درصد از ترامپ  پيش است. طبق نظرسنجي‌هاي صورت گرفته که در سطح ملي در آمريکا برگزار شده، ۴۵ درصد از شرکت‌کنندگان اعلام کردند که روز انتخابات به بايدن رأي خواهند داد و ۳۹ درصد نيز گفتند که از ترامپ حمايت مي‌کنند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar