مهر/ یک سایت غربی به دزر خبر سفر محرمانه ولیعهد عربستان به آمریکا برای دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی و به تبع آن لغو این سفر اشاره کرد.

سایت انگلیسی «میدل ایست آی» گزارش داد که محمد بن سلمان ولیعهد عربستان، سفر خود را به آمریکا که قرار بود طی روزهای آتی برای دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی انجام شود در سایه درز این خبر به رسانه ها لغو کرده است.

منابع آگاه اعلام کردند که بن سلمان می ترسد این سفر و دیدار با نتانیاهو به یک کابوس برای وی تبدیل شود.

بر اساس گزارش این پایگاه انگلیسی، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و جرد کوشنر داماد وی بیش از همه برای برگزاری این دیدار تمایل دارند چرا که این دیدار از روند عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی در منطقه حمایت می کند.

پیش از این بر سر زمان سفر بن سلمان به آمریکا و تاریخ آن یعنی ۳۱ ماه جاری میلادی (اوت) توافق حاصل شده بود. منابع آگاه اعلام کرده اند که بن سلمان در جریان سفر به آمریکا قصد نداشته در منزل سفیر عربستان یا ساختمان سفارتخانه ساکن شود چرا که در این مناطق احتمال برگزاری تظاهرات علیه وی وجود داشت بنابراین بن سلمان اقدام به خرید ۴ منزل مسکونی در یک مکان سری کرده است.

اما بعد از درز این خبر به رسانه ها، حساب و کتابهای ولیعهد عربستان نادرست از آب درآمد چرا که قرار بود این سفر محرمانه انجام شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar