فارس/ منابع فلسطيني صبح امروز (جمعه) از وقوع انفجاري در نوار غزه که احتمالا در پي حمله جنگنده‌هاي رژيم صهيونيستي بوده خبر دادند.

خبرگزاري «شهاب» در اين باره خبر داد: «نيروي هوايي [رژيم] اشغالگر، با موشک و توپخانه به موضع مقاومت بدر در منطقه تل‌الهوا، غرب غزه حمله کرد».

خبرنگار خبرگزاري «صفا» نيز گزارش داد: «هواپيماهاي جنگي [رژيم] اشغالگرد، موضع مقاومت در شمال اردوگاه النصيرات واقع در مرکز نوار غزه را بمباران کردند».

سخنگوي ارتش رژيم صهيونيستي با صدور بيانيه‌اي ضمن تاييد اين حمله، اعلام کرد: «دقايقي قبل، جنگنده‌ها و ديگر [توپخانه‌ها] حملاتي را به اهداف متعدد متعلق به حماس در نوار غزه انجام دادند که در واکنش به شليک راکت از اين منطقه به مناطق اسرائيلي در ساعات اوليه امروز صبح بود».

در اين بيانيه ادعا شده است: «يک تاسيسات توليد سلاح حماس در اين حملات هدف قرار گرفت. ارتش اسرائيل درباره خطر هرگونه اقدام تروريستي عليه اسرائيل هشدار مي‌دهد و آماده است عليه کساني که شهروندان و حاکميتش را هدف مي‌گيرند، اقدام کند».

ارتش رژيم صهيونيستي همچنين مدعي شد: «حماس مسئوليت آنچه در نوار غزه رخ مي‌دهد، است و عواقب اقدامات تروريستي که عليه شهروندان اسرائيلي انجام مي‌شود را بايد به دوش بکشد».

در دو هفته اخير نظاميان اشغالگر به صورت روزانه و به بهانه‌هاي واهي مواضعي را در نوار غزه هدف حمله هوايي قرار داده‌اند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar