ايسنا/ همسر رئيس فقيد تشکيلات خودگردان فلسطين به مسوولان ارشد تشکيلات نسبت به ادامه تهمت زني به وي و متهم کردنش به خيانت هشدار داد.

سهي عرفات، همسر ياسر عرفات، رئيس فقيد تشکيلات خودگردان فلسطين در مصاحبه با تلويزيون رسمي اسرائيل "کان" گفت، پس از انتشار پستي در  صفحه اينستاگرام خود در عذرخواهي از امارات، از سوي مقامات ارشد تشکيلات خودگردان فلسطين تهديد شده است.

وي مدعي شد، تشکيلات اعضاي خانواده اش را اذيت مي کند و برادرش-سفير فلسطين در قبرس- را پس از مخالفت با راه اندازي فعاليت هايي در مخالفت با امارات در سفارتخانه براي توضيحات به رام الله احضار کرده است.

سها عرفات در ادامه گفت: "آيا آنها مي خواهند خانواده ياسر عرفات را نابود کنند. در حالي که ما از آنها قدرتمندتر هستيم."

وي تهديد کرد، اگر مقامات ارشد تشکيلات به حملات خود عليه وي ادامه دهند در جهنم را باز خواهم کرد. آنها را در مقابل فلسطيني ها به آتش خواهم کشيد.

سها گفت: کسي که کمپين "افترا" عليه او را هدايت مي کند، مدير دفتر محمود عباس، رئيس تشکيلات خودگردان است. او کسي است که دستور مي دهد  سها را به عنوان يک خائن به مردم معرفي کنند.

وي ادامه داد: از ابو مازن که دوستش دارم مي خواهم از من محافظت کند، اما افراد اطراف او اطلاعات نادرست به او ارائه مي دهند. من از ابو مازن درخواست مي کنم قبل از مراجعه به هر رهبر يا رئيس جمهور در جهان براي حفاظت از خود، از من محافظت کند.

سها همچنين نسبت به قطع تخصيصاتي که او و دخترش دريافت مي کنند به تشکيلات هشدار داد و گفت: ماهانه ۱۰ هزار يورو دريافت مي کنم.

وي گفت: اگر عرفات در قيد حيات بود همانند تشکيلات خودگردان با امارات رفتار نمي کرد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar