فارس/ رسانه‌ها از برگزاري تجمع مقابل اقامتگاه نخست وزير رژيم صهيونيستي و تلاش پليس براي مسدود کردن خيابان‌هاي منتهي به اقامتگاه وي خبر دادند.

رسانه‌هاي صهيونيستي شنبه شب از برگزاري تظاهرات مقابل اقامتگاه نخست وزير اين رژيم خبر دادند.
به نوشته وبگاه «عاروتص شوع» صدها تن از مخالفان «بنيامين نتانياهو» نخست وزير اسرائيل مقابل اقامتگاه وي در بيت‌المقدس و همچنين مقابل اقامتگاه خانواده نتانياهو در «قيصريه» تظاهرات کردند. پيش از شروع اين تظاهرات پليس مسيرهاي منتهي به خيابانهاي محل اقامت نتانياهو را مسدود کرد. معترضان در تجمع امشب فرياد مي‌زدند که تنها نتانياهو مقصر نابساماني‌هاي موجود است. تظاهرکنندگان نتانياهو را عاملي مقابل اجراي دموکراسي در فلسطين اشغالي مي‌دانند.
چندي قبل رسانه‌ها از برگزاري تجمع اعتراضي عليه نخست وزير رژيم صهيونيستي در سواحل تل آويو خبر دادند.
به نوشته روزنامه صهيونيستي «جروزالم پست» ده‌ها معترض به  نخست وزير رژيم  اسرائيل با وجود ممنوعيت تجمع  به خاطر کرونا، عليه وي در سواحل تل آويو شعار سر دادند. اين معترضان از جنبش موسوم به «جنايت نخست وزير» بودند که با دست داشتن تصاويري از نتانياهو با وجود محدوديت وضع شده به دليل شيوع کرونا  در سواحل تل آويو عليه وي شعار دادند.
نارضايتي عمومي از نحوه مقابله  نتانياهو با شيوع ويروس کرونا و بحران اقتصادي ناشي از آن، هزاران نفر را در فلسطين اشغالي  به خيابان‌ها کشانده و  معترضان خواستار استعفاي نتانياهو از سمت خود هستند.  نخست وزير رژيم صهيونيستي در انتظار محاکمه خود در دادگاه به اتهام فساد  مالي است.
اين دور از تظاهرات بزرگترين تظاهرات عليه نتانياهو  از سال 2011 به اين سو است و  پليس بارها با جمعيت حاضر با خشونت برخورد کرده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar