نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
بین الملل

ترامپ: از بایدن خواب‌آلود آزمایش اعتیاد بگیرید

منبع
فارس
بروزرسانی
ترامپ: از بایدن خواب‌آلود آزمایش اعتیاد بگیرید

فارس/ رئيس‌جمهور آمريکا در آستانه اولين مناظره انتخاباتي با رقيب دموکراتش، يک بار ديگر خواستار گرفتن آزمايش مصرف مواد مخدر از وي شد.

«دونالد ترامپ» رئيس‌جمهور آمريکا بار ديگر رقيب دموکراتش را به مصرف مواد مخدر متهم کرد و خواستار گرفتن آزمايش از او شد.
ترامپ در اين خصوص نوشت: به شدت درخواست مي‌کنم از جو بايدنِ خواب‌آلود قبل يا بعد از مناظره سه‌شنبه شب آزمايش مواد مخدر گرفته شود. طبيعتاً خودم هم آزمايش مي‌دهم.
وي در ادامه، مناظره‌هاي بايدن در مراحل قبلي انتخاباتي را زير سوال برد و نوشت: بدون اغراق، اجراهاي مناظرات قبلي او يکدست نبوده‌اند. فقط مواد مخدر مي‌تواند باعث چنين تفاوتي شود.
رئيس‌جمهور آمريکا پيش از اين هم چنين اتهامي را متوجه بايدن کرده بود. در جديدترين مورد، او در مصاحبه‌اي با شبکه خبري «فاکس‌نيوز»، مستقيماً نامزد حزب دموکرات در انتخابات رياست‌جمهوري را به مصرف مواد مخدر براي بالا بردن عملکردش در مناظره‌هاي انتخاباتي متهم کرد.

ترامپ درباره عملکرد بايدن در مناظره با برني سندرز گفت: «احتمالاً مواد مخدر نقش دارد. اين چيزي است که من شنيده‌ام. منظورم اين است که احتمالاً مواد مخدر نقش دارد.»
اولين مناظره انتخاباتي ميان بايدن و ترامپ روز سه‌شنبه اين هفته (بامداد چهارشنبه به وقت ايران) در شهر کليولند ايالت اوهايو برگزار خواهد شد.
نامزد حزب دموکرات انتخابات رياست‌جمهوري ۲۰۲۰ آمريکا در مصاحبه‌اي جديد گفته رقيب جمهو‌ري‌خواه وي مناظره درباره حقايق را بلد نيست و مردم مي‌دانند که او يک دروغگوست.
وي در پايان نيز درباره برگزاري مناظرات با ترامپ گفت که اين مناظرات غافلگير‌کننده خواهند بود و او آماده است تا دليل شکست ترامپ را عنوان کند. 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar