آخرين خبر/ به دنبال ابتلاي رئيس جمهور آمريکا به کرونا، خبرگزاري رويترز به نقل از يک منبع آگاه تأکيد کرد: ۴۸ ساعت آينده براي ترامپ سرنوشت‌ساز است.

به گزارش مهر پس از اينکه پزشک ترامپ مدعي شد که حال رئيس جمهور کرونائي آمريکا خوب است، يک منبع آگاه به خبرگزاري رويترز اعلام کرد که برخي از علائم حياتي وي در ۲۴ ساعت گذشته «بسيار نگران کننده» بوده و همچنين ۴۸ ساعت آيند در روند درماني وي سرنوشت‌ساز خواهد بود.
ارزيابي اين منبع آگاه در تعارض با ادعاهاي اعلامي پزشک ترامپ قرار ارد.
اين در حاليست که پيشتر نيز اعلام شده بود که وي به دليل وزن و سنّ بالا در معرض خطرهاي مرتبط با ابتلاء به کرونا قرار دارد.
شبکه تلويزيوني سي‌ان‌ان هم پيشتر اعلام کرد که «کريس کريستي» مشاور دونالد ترامپ رئيس جمهور آمريکا و فرماندار سابق نيوجرسي به کرونا مبتلا شده است.
بر اساس اعلام اين رسانه، وي در مناظره اول نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري آمريکا که چند روز پيش برگزار شد، نقش مهمي را در کمک به ترامپ ايفا کرده بود.
در همين رابطه، ساعاتي پيش نيز اعلام شده بود که تست کروناي «بيل استِپِين» مدير ستاد انتخاباتي دونالد ترامپ رئيس‌جمهور آمريکا نيز مثبت اعلام شد و وي به قرنطينه رفته است.

با اين حال ترامپ در صفحه توئيتر خود اعلام کرد پزشکان،پرستاران و همه کادر درمان بيمارستان والتر ريد و موسساتي که براي کمک به وضعيت جسماني او کمک کردند فوق العاده اند و همچنين اظهار کرد از پيشرفت چشمگيري که در مبارزه با اين فاجعه داشته اند تشکر مي کنم.با کمک آنها حالم خوب است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar