فارس/ شبکه سي‌ان‌ان خبر داد که همسر رئيس جمهور نيز از وي خواسته تا شکست در برابر جو بايدن، نامزد حزب دموکرات را بپذيرد.

سي‌ان‌ان خبر داد که «ملانيا ترامپ» همسر رئيس جمهور آمريکا نيز به جمع گروهي پيوسته که از «دونالد ترامپ» درخواست کرده که به شکست اعتراف کرده و نتيجه انتخابات را بپذيرد.
همچنين دو منبع آگاه خبر داده بودند که «جرد کوشنر» داماد و مشاور «دونالد ترامپ» رئيس‌جمهور آمريکا به وي پيشنهاد داده است که شکست در انتخابات را بپذيرد.
درست لحظاتي بعد از آنکه سي ان ان، جو بايدن را بعنوان چهل و ششمين رئيس‌جمهور آمريکا معرفي کرد، ترامپ از طريق ستاد انتخاباتي خود با صدور بيانيه‌اي اعلام کرد که «بايدن عجله دارد تا به دروغ خود را بعنوان برنده معرفي کند و هنوز فاصله زيادي تا پايان رقابت وجود دارد».
ترامپ در بيانيه خود وعده داد که نبرد حقوقي ستاد انتخاباتي وي از فردا (دوشنبه) آغاز خواهد شد و تصريح کرد: «تا زمانيکه مردم آمريکا شمارش صادقانه آراء که شايسته آنهاست و دموکراسي طلب مي‌کند، به دست نياورند، آرام نخواهم گرفت».
از طرف ديگر، «کيت بدينگفيلد» معاون مدير ستاد انتخاباتي بايدن و «کامالا هريس» شنبه شب اعلام کرد که هيچ ارتباطي بين بايدن و ترامپ يا نمايندگان ستاد انتخاباتي دو طرف از زمان اعلام نتايج به نفع بايدن در اوايل روز شنبه به وقت محلي صورت نگرفته است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar