فارس/ رئيس اسرائيل از «جو بايدن» فرد پيروز انتخابات آمريکا براي سفر به قدس اشغالي دعوت به عمل آورد.

به نوشته وبگاه «تايمز اسرائيل»، «رووين ريولين» رئيس صهيونيستها روز يکشنبه جو بايدن را براي ديدار از قدس اشغالي و فلسطين اشغالي  دعوت کرد و وي را دوست ديرينه اسرائيلي‌ها خواند. ريولين در پستي که  به زبان انگليسي در يک شبکه اجتماعي منتشر کرده با يادآوري ميزباني از جو بايدن در سال 2016 گفت: «آقاي رئيس جمهور منتخب، من خوشحال بودم که از شما به عنوان معاون رئيس جمهور در اورشليم(قدس شريف) استقبال کردم و مشتاقانه منتظر استقبال شما در همين شهر به عنوان رئيس جمهور ايالات متحده هستم. پيوند ما فراتر از دوستي و بر اساس ارزشها و تعهد مشترک به آزادي و دموکراسي است.»
وي  در ادامه از «دونالد ترامپ» رئيس جمهور کنوني آمريکا براي چهار سال خدمت وهمکاري جهت تقويت امنيت رژيم صهيونيستي تشکر کرد.
اين در حالي است که چند مقام ارشد نظامي صهيونيست روز يکشنبه مدعي شدند که (رژيم) اسرائيل قصد دارد  رايزني با  «جو بايدن» نامزد پيروز انتخابات آمريکا (تا اين لحظه) درباره يک برنامه کمک نظامي بلند مدت براي ارتش خود را آغاز کند.
يک مقام ارشد نظامي صهيونيست در اين زمينه گفت: «ما ميخواهيم درباره بسته و برنامه جديد گفت‌وگو کنيم. اين برنامه جديد نياز به در نظر گرفتن تغيير تهديدها و چالشهايي دارد که با آنها در خاورميانه مواجه هستيم.»

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar