ايسنا/ وکيل سابق دونالد ترامپ گفت، اين رئيس جمهور آمريکا احتمالا در کريسمس از کاخ سفيد به ملکش در مارالاگو فرار مي‌کند و براي مراسم آغاز به کار رياست جمهوري جو بايدن در ماه ژانويه باز نخواهد گشت.

به گزارش اينديپندنت، مايکل کوهن، وکيل سابق دونالد ترامپ در گفتگو با ام.اس.ان.بي.سي گفت، دونالد ترامپ احتمالا تا ماه ژانويه و بعد از آن ضمن سر کردن همراه با آسايش و راحتي در اين محل فرارش در فلوريدا، به نزاع با نتايج انتخابات خواهد پرداخت.
کوهن ادامه داد: من از اينکه هيچ سخنراني پذيرش شکستي از سوي ترامپ وجود نداشته باشد شوکه نمي‌شوم. تئوري من اين است که در زمان کريسمس او به مارالاگو مي‌رود. من فکر مي‌کنم او در آنجا تا زمان آغاز رياست جمهوري بايدن باقي خواهد ماند. من شوکه نخواهم شد اگر که او در مراسم افتتاح رياست جمهوري بايدن هم حاضر نشود.
اين وکيل سابق ترامپ تصريح کرد: او فقط يک بازنده است و اين دارد او را مي‌کشد و هم اکنون اتفاقي که در کاخ سفيد دارد مي‌افتد چيزي بجز نشان دادن انگشت اتهام نيست.
کوهن در پاسخ به اينکه رئيس جمهور آمريکا برنامه ريزي کرده بعد از رياست جمهوري خود چه کار کند، گفت، او حتي بعد از آغاز رياست جمهوري بايدن در ۲۰ ژانويه هم با نتايج انتخابات احتمالا با استفاده از يک "شبکه ترامپ" يا شرکت رسانه‌اي که هدف اعلام شده اولين نامزدي انتخاباتي او بود، خواهد جنگيد.
وي افزود: دونالد ترامپ نمي‌تواند اين حقيقت را که شکست خورده بپذيرد. از نظر او، اين مثل بازنده خواندن او است و اين در دنيا براي او بدترين چيزي است که مي‌توان او را خواند.
کوهن تصريح کرد: او با اين مساله نه فقط تا ماه ژانويه، که در آن ملزم به کناره گيري و رفتن به جايي که بايد برود است، خواهد جنگيد بلکه بعد از کناره گيري هم کارهايي انجام خواهد داد که امور را براي دولت بايدن بسيار سخت خواهد کرد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar