ايرنا/ يک تارنماي آمريکايي نوشت در صورت جستجوي معادل انگليسي واژه بازنده (loser) در شبکه اجتماعي توئيتر، نخستين پاسخي که زير ستون مردم (people) دريافت خواهيد کرد، نام دونالد ترامپ رئيس جمهوري اين کشور خواهد بود.

به نوشته تارنماي بيزينس اينسايدر؛ سخنگوي شبکه اجتماعي توئيتر در اين باره گفت: اين نتيجه که بر اساس الگوي توئيت هاي مردم است، ثابت نخواهد بود و در آينده تغيير خواهد کرد.
ترامپ در دوره حضور در کاخ سفيد از ۲۰۱۷ميلادي تاکنون، بارها مخالفان و منتقدانش را با صفت بازنده خطاب کرده است.  اين دوره با انتشار پيام هاي توئيتري سنگين و گاهي جنجال برانگيز همراه بود که اغلب در آنها مخالفان و منتقدانش و ديگران را بازنده مي خواند.
با وجود مشخص شدن نتيجه انتخابات سوم نوامبر ۲۰۲۰ (۱۳ آبان ماه) ميان ترامپ و جو بايدن رقيب دموکرات او، ترامپ با طرح ادعاي تقلب، انتشار سخنان جنجالي و فراخواندن هوادارانش به شورش و آشوب، تاکنون از پذيرش شکست خودداري کرده است.
توئيتر در پي انتشار اتهام ها و ادعاهايي در باره نامزدهاي انتخابات، راي گيري و نتيجه آن، مانند بسياري از شبکه هاي اجتماعي ديگر زير بررسي دقيق قرار گرفت.
اين شبکه اجتماعي،  پس از برگزاري اين انتخابات، بر روي چند پيام ترامپ مانند ادعاي پيروزي در انتخابات، برچسب هشدار عنوان گمراه کننده قرار داد و حتي يک سازمان مدافع حقوق بشر خواستار تعليق حساب توئيتري او پس از طرح ادعاهاي نادرست و بي اساس در باره رخ دادن تقلب و دستکاري در روند راي گيري و شمارش شد.
ترامپ پس از ادامه زده شدن برچسب "مورد اختلاف" بر روي پيام هايش در باره انتخابات، اين شبکه اجتماعي را بدون نظارت  خواند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar