مهر/ توئیتر می‌گوید حتی اگر ترامپ نتیجه انتخابات ۲۰۲۰ را نپذیرد؛ حساب کاربری رئیس‌جمهور آمریکا و کاخ سفید، ظهر روز تحلیف که مصادف با اول بهمن است، به طور خودکار به تیم بایدن منتقل خواهد شد.

به گزارش پلیتیکو، رسانه اجتماعی توئیتر که بخشی از رونق خود را مدیون پیام‌های مکرر دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا است، می‌گوید او شکست را بپذیرد یا خیر، در تاریخ ۲۰ ژانویه (اول بهمن) که موعد تحلیف رئیس جمهور آتی آمریکا است، حساب‌های کاربری ریاست‌جمهوری و کاخ سفید، به طور خودکار به جو بایدن دموکرات تحویل داده خواهد شد.
علاوه بر این، حساب‌های کاربری معاون ریاست‌جمهور و بانوی اول آمریکا هم به تیم بایدن منتقل خواهد شد.
به این ترتیب، پیام‌های قبلی ترامپ به قسمت آرشیو توئیتر منتقل می‌شود. اما نباید فراموش کرد که ترامپ اغلب پیام‌هایش را از حساب کاربری شخصی خود با عنوان ( @realDonaldTrump) منتشر کرده و مانعی برای استفاده از این حساب در زندگی پساریاست‌جمهوری ندارد.
می‌توان گفت توئیتر که این روزها صحت اغلب پیام‌های ترامپ را زیر سوال برده و آنها را با رنگ آبی نشان‌دار می‌کند؛ همچنان اصلی‌ترین راه ارتباطی او با مخاطبینش است. رئیس‌جمهور آمریکا با این ادعا که اغلب رسانه‌ها جعلی هستند و مواضع او را آن طور که شایسته است، منعکس نمی‌کنند؛ باب استفاده از توئیتر را باز کرد و خیلی زود مدعی شد که پیام‌هایش حکم بیانیه رسمی کاخ سفید را دارند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar