ایسنا/ دونالد ترامپ امروز (جمعه) بار دیگر رسانه‌ها را به هدف قرار دادن عمدی‌ وی از طریق سانسور "پیامهای حقیقی اش" متهم کرد و خواستار حذف بخش ۲۳۰ قانون ارتباطات آمریکا شد که شامل مصونیت برای وبسایت‌هایی است که محتوای مربوط به شخص ثالث را منتشر می‌کنند.

به گزارشز خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی نوشت: من یک نشست خبری بسیار طولانی پس از تبریک عید شکرگزاری برای ارتش داشتم و یک بار دیگر فهمیدم که رسانه اخبار جعلی "پیام واقعی" چنین کنفرانس خبری را پنهان کرده است. نکته اصلی این بود که در انتخابات ۲۰۲۰ تقلب صورت گرفته و من پیروز شدم!

وی همچنین یکبار دیگر مدعی شد که در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر تقلب شده است.

این اظهارات درست چند ساعت پس از آن ایراد شد که ترامپ گفت اگر کالج الکترال پیروزی جو بایدن را تایید کند، از کاخ سفید خارج می‌شود.

ترامپ همچنین توئیتر را مورد انتقاد قرار داد و مدعی شد که این رسانه اجتماعی "ترندهای" غلط درست می‌کند و علیه محافظه کارها تبعیض قایل می‌شود.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین توئیت کرد: برای "اهداف امنیت ملی" بخش ۲۳۰ قانون ارتباطات بایستی به سرعت حذف شود.

بایدن در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر آمریکا پیروز شد اما ترامپ در ابتدای امر به اداره خدمات عمومی دستور داده بود تا از روند رسمی انتقال به بایدن امتناع کند در عین اینکه شکست در انتخابات را هم نمی‌پذیرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar