ايلنا/ رئيس فراکسيون «وفاداري به مقاومت» پارلمان لبنان به تشريح جزئيات سفر هيأت حزب‌الله به روسيه پرداخت.

به گزارش اسپوتنيک، «محمد رعد» رئيس فراکسيون «وفاداري به مقاومت» پارلمان لبنان در خصوص سفر روز دوشنبه خود در رأس هيأت حزب‌الله به روسيه اظهار کرد: «روابط حزب‌الله و روسيه از سال‌ها پيش آغاز شده و منافع مشترک و يک ديدگاه واحد يا بسيار نزديک از وضعيت منطقه بر آن حاکم است».

رعد تصريح کرد که دو سال قبل به مسکو سفر کرديم و درباره تحولات منطقه و لبنان با مقام‌هاي روسيه رايزني کرديم و امروز پس از تحولات زياد و متعددي که طي سال‌هاي گذشته رخ داده است بار ديگر بايد چشم‌اندازهاي مرحله آينده در سايه اين تحولات مورد بررسي قرار بگيرد.

رئيس فراکسيون «وفاداري به مقاومت» پارلمان لبنان افزود که هدف از دعوت ما به انجام اين سفر بررسي مجدد چشم‌اندازهاي مرحله آتي پس از دستاوردهاي ملت‌هاي منطقه طي چند سال گذشته است. هيچ برنامه کاري مشخصي براي اين سفر وجود ندارد؛ ممکن است که به موضع تشکيل دولت در چارچوب ارزيابي‌مان از اوضاع لبنان و ضرورت برقراري ثبات در آن و همچنين تسريع در روند تشکيل دولت بپردازيم.

وي افزود که جلسات بحث و گفت‌وگو بين وزارت امور خارجه و کميسيون امور خارجه در مجلس دوما و برخي مقام‌ها تنظيم مي‌شود و فکر مي‌کنم که اين فرصت را خواهيم داشت که با برخي مقام‌ها در سطح وزارت خارجه ملاقات کنيم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar