تسنیم/ حساب کاربری وابسته به وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی از سفر یک هیئت رسمی این رژیم به بحرین برای تقویت روابط تجاری دو طرف خبر داد.

به گزارش الخلیج الجدید، بر اساس گزارش وزارت امور خارجه رژیم اسرائیل ، یک هیئت اقتصادی رسمی اسرائیل از بحرین برای تقویت روابط تجاری میان دو طرف دیدن خواهد کرد.
حساب کاربری « اسرائیل در خلیج فارس» وابسته به وزارت امور خارجه اسرائیل اعلام کرد که یک هیئت رسمی شامل تعدادی از مقامات رسمی اسرائیل به بحرین سفر خواهند کرد.
حساب کاربری مذکور در ادامه افزود: این سفر رسمی با هدف تقویت همکاری‌های تجاری میان دو طرف صورت می‌گیرد.
وزارت امور خارجه اسرائیل جزئیاتی راجع به تاریخ این دیدار یا نتایج حاصل از آن اعلام نکرد و هیچ توضیحی در مورد این سفر از طرف بحرین ارائه نشده است.
هفته گذشته «حمد بن عیسی آل خلیفه» پادشاه بحرین طی حکمی، دستور تشکیل هیئت دیپلماتیک بحرین در رژیم اسرائیل را صادر کرد و «یوسف الجلاهمه» را به عنوان رئیس این هیئت تعیین نمود.
وی در حکم خود نوشت: هیئت دیپلماتیک بحرین در رژیم اسرائیل تشکیل می شود و بنابراین وزیر امور خارجه باید این حکم را اجرایی کند.
پیش از این ، وزارت خارجه اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرد که تیمی از بحرین در هفته‌های آینده وارد اسرائیل می‌شود تا هماهنگی های لازم برای افتتاح سفارت را انجام دهد.
دولت بحرین، اواسط سپتامبر گذشته در کاخ سفید و با حضور «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا توافق نامه عادی سازی با رژیم صهیونیستی را امضا کرد و دو طرف توافق نامه های زیادی در زمینه‌های مختلف منعقد کردند .

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar