تسنیم/ منابع لبنانی گزارش دادند که «سعد حریری» نخست وزیر مکلف لبنان شب گذشته وارد رم شد و قرار است در واتیکان با پاپ فرانسیس و مقامات ایتالیایی دیدار کند.

به گزارش خبرگزاری رسمی لبنان، «میشل عون» رئیس جمهوری لبنان امروز ریاست یک جلسه امنیتی را با حضور «حسان دیاب» نخست وزیر دولت پیشبرد امور، «زینه عکر» وزیر دفاع، «محمد فهمی» وزیر کشور و نیز مقامات سرویس‌های امنیتی برعهده خواهد داشت.
از سوی دیگر «جبران باسیل» رئیس جریان آزاد ملی لبنان پس از دیدار با «بشاره پطرس الراعی» اسقف مارونی‌های این کشور در منطقه بکرکی اعلام کرد، ما برای رسیدن به حقیقت و تا پایان تشکیل دولت همچنان هستیم و برای حقیقت خواهیم جنگید.
باسیل گفت، ما بدون اینکه فکر کنیم چه بهایی را خواهیم پرداخت همچنان به حق شهادت می‌دهیم و مطمئنیم که هزینه بالایی دارد؛ اما حقیقت چیزی است که مردم را نجات می دهد و تنها راه اصلاح و رسیدن به رستگاری همین است.
وی در ادامه اظهار داشت، ما به مبارزه ادامه خواهیم داد تا روزنه‌ای برای تشکیل دولت دیده شود و همچنین شنبه ساعت ۱۱ قبل از ظهر با برگزاری جلسه‌ای درباره جزئیات تشکیل دولت صحبت می‌کنیم.
منابع لبنانی همچنین گزارش دادند که «سعد حریری» نخست وزیر مکلف لبنان شب گذشته وارد رم شد و قرار است در واتیکان با پاپ فرانسیس و مقامات ایتالیایی دیدار کند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar