تسنیم/ در سومین حادثه امنیتی ظرف کمتر از ۴۸ ساعت یک خودروی نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرز فلسطین اشغالی با لبنان با مین برخورد کرد.

شبکه 7 تلویزیون اسرائیل در گزارشی در این رابطه  ضمن اعتراف به وقوع این حادثه ادعا کرد راننده یک کامیون نظامی که در این منطقه در حال حرکت بود بعد از برخورد با مین  زخمی شد.
بر اساس روایت این رسانه عبری زبان یک کامیون (کفی) که ماموریت  نقل و انتقال تانک و خودروهای سنگین را بر عهده دارد ، دچار سانحه شده و بعد از واژگون شدن به داخل میدان مین غلطید.
این رسانه ها هم با استناد به بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد : حادثه مذکور در جریان فعالیت های روتین مهندسی در این منطقه رخ داد و در جریان آن راننده کامیون زخمی شد که به سرعت از منطقه تخلیه و به بیمارستان منتقل شده است.
جالب اینجاست این شبکه عبری زبان تاکید کرد اولین بار این خبر توسط شبکه تلویزیونی المنار منتشر شده است و این شبکه تلویزیونی تصاویری از آن را  پخش کرده است.جالب تر این که طی 48 ساعت گذشته حوادث امنیتی متعددی در چارچوب فعالیت های روتین ارتش اسرائیل به وقوع می‌ پیوندد که ابهامات و پرسش های زیادی را نزد مخاطبان اسرائیلی به وجود آورده است.‎

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar