ايسنا/ در حالي‌که کابينه رژيم صهيونيستي با حملات گسترده هوايي عليه غزه موافقت کرد، سخنگوي ارتش اين رژيم گفت، حماس ظرف روزهاي آينده بهاي اين حملات را پرداخت خواهد کرد.

به گزارش سايت شبکه روسيا اليوم، کابينه رژيم صهيونيستي در واکنش به حملات گسترده موشکي از غزه به سمت قدس و شهرک‌هاي صهيونيست‌نشين با انجام حملات هوايي گسترده عليه غزه بدون عمليات زميني موافقت کرد.
سخنگوي ارتش اين رژيم نيز گفت، ارتش حملات به اهداف نظامي حماس در غزه را آغاز کرده و نيروهاي بيشتري به آنجا گسيل خواهند شد.
به گفته اين سخنگو، ارتش اين حملات موشکي فلسطيني را تجاوزي شديد به اسرائيل مي‌داند.
ارتش رژيم صهيونيستي ضمن مسؤول خواندن حماس تهديد کرد،‌ اين جنبش عواقب اين حملات را متحمل خواهد شد.
ده‌ها راکت عصر امروز دوشنبه دهم ماه مه از سوي نوار غزه به سوي خاک اسرائيل شليک شد و صداي آژير خطر در شهرک‌هاي اسرائيلي نوار غزه به صدا درآمد.
خبرگزاري فرانسه در گزارشي به نقل از خبرنگار خود در محل با تاييد اين خبر اعلام کرد که مناطقي در خاک اسرائيل به دنبال تهديدهاي تازه حماس هدف اصابت راکت قرار گرفت.
جنبش مقاومت اسلامي‌ فلسطين ساعاتي قبل تهديد کرده بود که اگر نيروهاي اسرائيلي تا ساعت شش عصر به وقت محلي از محوطه اطراف مسجدالاقصي و محله الشيخ جراح که ساکنان فلسطيني در آن تهديد به کوچ اجباري شده‌اند، عقب‌نشيني نکنند، اقدام به حملات نظامي خواهد کرد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar