فارس/ منابع فلسطيني، شامگاه امروز (دوشنبه)، از افزايش شمار شهداي فلسطيني در حمله صهيونيست‌ها به نوار غزه خبر دادند.

بر اساس بيانيه وزارت بهداشت نوار غزه، شمار شهداي فلسطيني در پي حمله صهيونيست‌ها به نوار غزه به ۲۰ تن از جمله ۹ کودک افزايش پيدا کرده است.

در اين بيانيه ضمن اشاره به اينکه يک دختربچه ده ساله به شهادت رسيده، آمده است که ۶۵ نفر ديگر نيز در اين حمله مجروح شده‌اند.


همزمان با اين اعلام، منابع خبري از حمله جنگنده‌هاي رژيم صهيونيستي به مواضعي در نوار غزه خبر دادند.

ارتش رژيم صهيونيستي در اين خصوص مدعي شد که برخي مواضع جنبش مقاومت اسلامي فلسطين (حماس) را در نوار غزه هدف قرار داده است.

عصر و شامگاه امروز حملات گسترده راکتي عليه مواضع رژيم صهيونيستي در قدس اشغالي، شهرک‌هاي اطراف نوار غزه، عسقلان و تل‌آويو اشغالي صورت گرفت.

اين حملات پس از آن صورت گرفت که «کتائب عزالدين القسام» شاخه نظامي جنبش مقاومت اسلامي فلسطين (حماس)، عصر امروز، با تعيين ضرب‌الاجل براي رژيم صهيونيستي به تل‌آويو هشدار داد که نظاميان اين رژيم تا ساعت (شش)‌ به وقت محلي بايد مسجد الاقصي و محله شيخ جراح را تخليه و زندانيان فلسطيني را آزاد کنند که در پي عدم واکنش تل‌آويو به خواسته گروه‌هاي مقاومت، مواضع اين رژيم در قدس اشغالي و شهرک‌هاي صهيونيست‌نشين اطراف نوار غزه هدف حملات گسترده راکتي قرار گرفت.

مسجد الاقصي و مناطق پيرامون آن در بيت المقدس، طي روزهاي اخير تا به امروز، شاهد حملات شديد نظاميان صهيونيست در راستاي نقشه‌هاي رژيم صهيونيستي براي يهودي سازي قدس و تقسيم زماني و مکاني مسجد الاقصي بودکه در نتيجه مقاومت ساکنان قدس، چند صد تن از اهالي قدس اشغالي مجروح شدند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar