فارس/ گروه‌هاي مقاومت فلسطين کنترل اوضاع را از دست صهيونيست‌ها خارج کردند و رژيم صهيونيستي ناگزير شده‌است شماري از نيروهاي ذخيره خود را فرا بخواند.

در پي عمليات راکتي گروه‌هاي مقاومت فلسطين عليه رژيم صهيونيستي و جنايات روز گذشته آن در بيت‌المقدس و مسجد‌الاقصي، و خروش مردم فلسطين در سراسر اين کشور، مقامات امنيتي و نظامي اين رژيم به صورتي شتاب زده در تلاشند ترس و وحشت حاکم  بر شهرک‌هاي صهيونيست‌نشين را مهار کنند و کنترل اوضاع را به دست گيرند.

در حالي که منابع رسانه‌اي مي‌گويند که نخست‌وزير رژيم صهيونيستي در حال برگزاري نشست اضطراري با مقام‌هاي امنيتي و نظامي است و رژيم صهيونيستي ناگزير شده به صورت موقت حرکت قطارها ميان عسقلان و بئرالسبع را متوقف کند، خبرنگار شبکه الميادين مي‌گويد که ارتش اين رژيم، هشت تيم از نيروهاي ذخيره خود را فراخوانده که بيانگر آن است که صهيونيست‌ها کنترل اوضاع را از دست داده‌اند.

بمباران کور نوار غزه
در چنين شرايطي که نظاميان صهيونيست در پي هشدار شاخه نظامي جنبش مقاومت اسلامي فلسطين (حماس)  و تعيين ضرب‌الاجل دوساعته، ناگزير شدند از مسجدالاقصي عقب‌نشيني کنند، جنگنده‌هاي صهيونيست در اقدامي تلافي‌جويانه، صبح امروز نيز مناطق مختلف در نوار غزه را بمباران کردند.

به نوشته خبرگزاري فلسطيني «معا»، اشغالگران با چهار موشک، يک مقر در شرق شهرک «جباليا» را هدف قرار دادند که به وارد آمدن خسارات مالي زياد و قطع جريان برق از منطقه‌اي در نزديکي اين مقر منجر شد.

سه موشک نيز به سوي غرب «خان‌يونس» در جنوب نوار غزه و يک زمين کشاورزي در شرق شهرک «الفخاري» در شرق خان‌يونس شليک شد.

جنگنده‌هاي صهيونيست همچنين يک مکان در اراضي «محرره نتساريم» در جنوب محله «الزيتون» در جنوب شهر غزه را با چند موشک هدف قرار دادند.

الجزيره نيز با تاييد تداوم بمباران نوار غزه با جنگنده‌هاي صهيونيستي، نوشت که قايق‌هاي جنگي اين رژيم نيز در حال شليک به سوي ساحل «بيت لاهيا» در شمال نوار غزه و برخي مناطق ديگر از جمله مزارع کشاورزي فلسطينيان هستند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar