ايسنا/ راديو ارتش رژيم صهيونيستي و ديگر رسانه‌هاي اين رژيم امروز، سه‌شنبه اعلام کردند، تعداد تلفات "بزرگترين" حمله موشکي گردان‌هاي القدس و القسام به عسقلان و اسدود به دو کشته و بيش از ۶۰ زخمي افزايش يافت.

اين راديو و شبکه ۱۳ رژيم صهيونيستي از کشته شدن دو شهرک نشين در اثر حمله موشکي در عسقلان و زخمي شدن بيش از ۶۰ تن در حملات موشکي به دو شهر عسقلان و اسدود خبر دادند که ۲۰ تن آنها به بيمارستان برزيلاي منتقل شدند.
روزنامه يديعوت آحارونوت نيز نوشت، دست‌کم هشت حمله به منازل و تاسيسات در اسدود و عسقلان در نتيجه شليک موشک‌ها صورت گرفت که ويراني را در مسيرها بر جاي گذاشت، خساراتي را به خودروها وارد کرد و موجب آتش سوزي‌هايي شد.
به نوشته اين روزنامه، عسقلان واقع در جنوب اراضي اشغالي اولين مورد کشته‌هاي اسرائيلي در عمليات "نگهبان ديوارها" را که اسرائيلي‌ها روي عمليات خود در غزه گذاشته‌اند، ثبت کرد.
همچنين در اين رابطه گردان‌هاي القدس، شاخه نظامي جنبش جهاد اسلامي تاکيد کرد: موشک‌هايي که با آن عسقلان را هدف گرفتيم و منجر به کشته شدن دو اسرائيلي‌ شد از نوع "بدر ۳" بود.
گردان‌هاي القدس افزود، اين موشک‌ها از قدرت ويران‌کنندگي بسيار برخودار هستند.
جنبش حماس نيز اعلام کرد، ۱۳۷ موشک را در عرض پنج دقيقه به عسقلان و اسدود و شهرک‌هاي اطراف آن در منطقه هم‌جوار غزه معروف به "غلاف غزه" شليک کرد.
سايت‌هاي شهرک‌نشينان نيز به شليک ده‌ها موشک به عسقلان و اسدود اذعان کردند.
خبرنگار شبکه ۱۳ رژيم صهيونيستي درباره وضعيت عسقلان گفت: وارد عسقلان شدم از وحشت آنچه مي‌ديدم گريه‌ام گرفت. باور نمي‌کردم خودروها در آتش مي‌سوزند و دود از هر خانه‌اي به هوا بلند شده و شهر عسقلان تبديل به "شهر رعب و وحشت" شده است.
راديو ارتش رژيم صهيونيستي نيز مدعي شد، يک موشک به بيمارستان برزيلاي در عسقلان اصابت و خساراتي را به آن وارد کرده است.
براساس گزارش رسانه‌هاي عبري همچنان آژيرهاي خطر در شهرهاي عسقلان، زکيم، اياد مردخاي و کرميا به صدا درآمده‌اند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar