فارس/ نخست وزير رژيم صهيونيستي عصر سه شنبه به وقت تهران از تشديد حملات عليه مردم مظلوم  و بي دفاع فلسطين خبر داد.

به گزارش منابع خبري، «بنيامين نتانياهو» نخست وزير رژيم صهيونيستي به دنبال حضور در مقر فرماندهي با مقامات بلند پايه نظامي در جنوب فلسطين اشغالي گفت: «ما شدت و سرعت حملات را افزايش خواهيم داد.»
وي با اشاره به افزايش حملات  در غزه گفت که  نتيجه اين جلسه تصميم در افزايش شدت و ميزان حملات است. نتانياهو  با ادعاي حملات سخت عليه حماس، از صهيونيست‌ها خواست تا صبر و آرامش خود را حفظ کنند.
نتانياهو با تاييد هلاکت  2 صهيونيست گفت:«متأسفانه، دو غيرنظامي ما کشته شدند. من از همه شما مي‌خواهم که دستورالعمل‌ها را رعايت کنيد، دستورات فرماندهي را دقيقاً رعايت کنيد، اين امر باعث نجات جان افراد مي‌شود.»
اين در حالي است که ارتش رژيم صهيونيستي در حال اعزام بيشتر نيرو و استحکامات نظامي به غزه است.
منابع فلسطيني بعدازظهر سه‌شنبه از حمله گسترده راکتي نيروهاي مقاومت فلسطين به شهرهاي «اشدود» و «عسقلان» اشغالي در شمال نوار غزه خبر دادند. طبق گزارش منابع صهيونيستي، آژيرهاي خطر در مناطق مذکور و شهرک‌هاي اطراف نوار غزه به صدا درآمده است.
همزمان با اين حمله، «کتائب القسام»‌ شاخه نظامي جنبش مقاومت اسلامي فلسطين (حماس) در بيانيه‌اي اعلام کرد: «در پاسخ به ادامه اقدام دشمن در هدف قرار دادن منازل و مردان مقاومت بزرگترين حمله موشکي تا اين لحظه را عليه شهرهاي اشدود و عسقلان اشغالي انجام داديم».
کتائب القسام در ادامه اين بيانيه به رژيم صهيونيستي هشدار داد که حملات آتي بزرگتر خواهند بود. تصاويري که در منابع صهيونيستي منتشر شده، حاکي از آن است که تعدادي از راکت‌‌ها به يک ساختمان اصابت کرده است.
حمله گروه‌هاي مقاومت مستقر در نوار غزه پس از آن بود که «کتائب عزالدين القسام» شاخه نظامي جنبش مقاومت اسلامي فلسطين حماس، دوشنبه، با تعيين مهلت براي رژيم صهيونيستي به تل‌آويو هشدار داد که نظاميان اين رژيم تا ساعت 6 به وقت محلي مسجد الاقصي و محله شيخ جراح را تخليه و زندانيان فلسطيني را آزاد کنند.
مسجد الاقصي و مناطق پيرامون آن در بيت المقدس، طي روزهاي اخير صحنه حملات شديد نظاميان صهيونيست در راستاي نقشه‌هاي رژيم صهيونيستي براي يهودي سازي قدس و تقسيم زماني و مکاني مسجد الاقصي بود که در نتيجه مقاومت ساکنان قدس، چند صد تن از اهالي قدس اشغالي مجروح شدند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar