مهر/ شهرک نشينان رژيم صهيونيستي امروز دوشنبه ضمن يورش به صحن هاي مسجدالاقصي اقدام به سر دادن شعارهاي ضد اسلامي در آنجا کردند.

به گزارش فلسطين اليوم، شهرک‌نشينان رژيم صهيونيستي همچنان به اقدامات خصمانه خود عليه مقدسات فلسطينيان ادامه مي‌دهند. شهرک‌نشينان امروز دوشنبه بار ديگر مسجدالاقصي را مورد تعرض وحشيانه قرار دادند.
بر اساس اين گزارش، شهرک‌نشينان صهيونيست پس از يورش به صحن‌هاي مسجدالاقصي اقدام به سر دادن شعارهاي ضد اسلامي کردند. به دنبال يورش صهيونيست‌ها به مسجدالاقصي ميان آنها و شهروندان فلسطيني درگيري شديدي اتفاق افتاد.
اين در حالي است که گروه‌هاي مقاومت فلسطين به نظاميان و شهرک‌نشينان رژيم صهيونيستي نسبت به هرگونه تعرض مجدد به مسجدالاقصي هشدار داده بودند. گروه‌هاي مقاومت اعلام کرده‌اند که همچون نبرد شمشير قدس، از اين پس نيز نداي مقدسات را براي هدف قرار دادن مواضع تل آويو، لبيک خواهند گفت.
اين درحالي است که شهرک نشينان صهيونيست از چندي پيش شهرک جبيل صبيح واقع در منطقه بيتا در کرانه باختري را اشغال کرده بودند تا در آنجا شهرک سازي صورت بگيرد، فلسطينيان با برگزاري تظاهرات گسترده و درگيري با صهيونيست‌ها، آنها را وادار به خروج از جبيل صبيح کردند. درحال حاضر شهرک نشينان ديگر قدرت تحريک فلسطينيان را از دست داده اند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar