مهر/ وقوع حادثه تيراندازي در سالن سينمايي واقع در حومه شهر لس آنجلس به کشته شدن يک دختر نوجوان و مجروح شدن يک تن ديگر منجر شد.

به گزارش اسپوتنيک، ايالت «کاليفرنيا» آمريکا شاهد حادثه تيراندازي بود که در يک سالن سينما رخ داد و در نتيجه آن يک دختر نوجوان ۱۸ ساله جان خود را از دست داد حال آنکه يک دختر ۱۹ ساله هم بر اثر شدت جراحات به بيمارستان منتقل شد و حال وي وخيم گزارش مي شود.
مظنون هم از صحنه جرم گريخته و پليس موفق به کشف هيچ سلاحي در محل حادثه نشد. پليس مي گويد هنوز نمي داند چه اتفاقي روي داده و قرار است وجب به وجب سالن سينما را در جستجوي سرنخ بگردد.
حادثه در سينمايي در حومه جنوب شرق لس آنجلس روي داده است حال آنکه ايالت کاليفرنيا ديروز هم صحنه تيراندازي و گروگان گيري بود که پنج کشته بر جاي گذاشت.
اين حادثه در منطقه «واسکو» در شهر «سن ژواکين ولي» روي داد و بر اثر آن معاون کلانتر و ۴ نفر ديگر کشته شدند.
در حالي که روزانه خبرهاي متعددي در خصوص تيراندازي در آمريکا و آمار بالاي جان باختگان در اين حوادث منتشر مي‌شود، لابي قدرتمند سلاح اجازه نمي‌دهد که قانوني در خصوص اعمال محدوديت بر حمل سلاح در اين کشور تصويب شود.
در دسترس بودن سلاح گرم در آمريکا و فروش انواع مختلف آن در فروشگاه‌ها سبب شده تا اغلب مردم اسلحه شخصي در اختيار داشته باشند و به همين علت آمار قتل و کشتار در اين کشور با استفاده از سلاح گرم بسيار بالا است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar