باشگاه خبرنگاران/ منابع خبري از آتش‌سوزي بسيار گسترده در شهري صنعتي در انگليس و به دنبال آن وقوع چندين انفجار مهيب خبر دادند.
اينديپدنت از آتش‌سوزي گسترده‌اي در شهر «ليمينگتون اسپا» در منطقه‌اي صنعتي در مرکز انگليس خبر داد و اعلام کرد به دنبال آن وقوع چندين انفجار نيز گزارش شده است.
بنابر اعلام اين وبگاه خبري آتش‌نشانان در حال حاضر در حال اطفاي حريق در محل حادثه هستند که چندين انفجار نيز در آن اتفاق افتاده و بوي شديد مواد شيميايي و دود نيز در آن اعلام شده است.
در حال حاضر تمام مکان‌هاي مسکوني در اطراف محل آتش‌سوزي تخليه شده‌اند، به مردم دستور صادر شده تا ۷۰ متري محل حادثه نباشند و افرادي که در نزديکي آن زندگي مي‌کنند درب و پنجره‌ها را ببندند.
يکي از ساکنان به خبرنگاران گفت: «آتش‌سوزي بسيار گسترده است و همچنان صداي انفجار‌ها را مي‌شنوم.»
شخص ديگري نيز با بيان آنکه بوي بسيار شديدي از مواد شيمايي در محل حادثه حس مي‌شود، اعلام کرد: «در حال رفتن به محل کارم بودم که حدود ساعت ۱۰:۳۰ (به وقت محلي) صداي انفجار شنيدم. راه‌هاي منتهي به اين محل همچنان باز و من صداي انفجار‌هاي پياپي را مي‌شنوم. من ابتدا در آسمان دود غليظي ديدم، اما ديدم رفته رفته غليظ‌تر و بزرگتر شد و متوجه شدم حتما چيزي بسيار جدي در حال اتفاق افتادن است.»
در حال حاضر نيرو‌هاي آتش‌نشاني، پليس و گروه امداد و نجات در محل حادثه حاضر هستند. اورژانس منطقه نيز اعلام کرد حدود ساعت ۱۰:۳۸ دقيقه به وقت محلي تماسي دريافت کرده و به سرعت ماشين آمبولانسي به محل حادثه اعزام کرده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar