فارس/ پس از فرار موفقيت‌آميز شش جوان فلسطيني از زندان‌ فوق‌امنيتي «جلبوع» در شمال فلسطين اشغالي با استفاده از قاشق و چنگال، رژيم صهيونيستي به هر فلسطيني که اين وسايل را داشته باشد، مشکوک مي‌شود.

منابع فلسطيني، بعدازظهر امروز (جمعه)، گزارش دادند که نظاميان رژيم صهيونيستي يک جوان فلسطيني را در غرب قدس اشغالي بازداشت کرده‌اند.

بر اساس گزارش پايگاه خبري «نيوپرس»، نيروهاي رژيم صهيونيستي اين جوان را که تنها چاقو و چنگال در دست داشته در خيابان «الملک جورج» در غرب قدس اشغالي بازداشت کرده‌اند.

 بر اساس گزارش برخي منابع، نظاميان رژيم صهيونيستي به شهروندان فلسطيني که در اراضي اشغالي ابزارهايي مشابه به دست دارند، مشکوک مي‌شود.

اين اقدام پس از آن صورت گرفته است که شش اسير فلسطيني موفق شدند،‌ دوشنبه هفته گذشته،‌ از زندان فوق‌امنيتي «جلبوع»‌ در شمال فلسطين اشغالي فرار کنند.

اين شش اسير فلسطيني با استفاده چنگال و قاشق موفق شده بودند تونلي از داخل زندان جلبوع به بيرون از محوطه زندان حفر کنند.

رژيم صهيونيستي که از روز دوشنبه عمليات گسترده جست‌و‌جو براي پيدا کردن اين اسرا و همچنين بازداشت اعضاي خانواده آن‌ها را آغاز کرده بود، شامگاه جمعه هفته گذشته دو نفر از اين اسرا را بازداشت کرد.

رسانه‌هاي رژيم صهيونيستي صبح روز شنبه نيز از بازداشت دو اسير ديگر فراري خبر دادند و به اين ترتيب مجموع اسراي بازداشتي به چهار تن رسيد.

زکريا الزبيدي (۴۶ ساله) از اردوگاه جنين که از سال  ۲۰۱۹  بازداشت شده است، از جمله اين چهار اسيري است که بار ديگر به اسارت رژيم صهيونيستي درآمده است.

دادگاه رژيم صهيونيستي در شهر الناصره در شمال سرزمين‌هاي اشغالي، شامگاه شنبه شاهد صحنه محاکمه چهار اسير فلسطيني بود که براي آن‌ها حکم تمديد ۹ روزه بازداشت به منظور ادامه بازجويي صادر کرد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar