باشگاه خبرنگاران/ يک سناتور جمهوري‌خواه آمريکايي رويه کنوني هواداران اين حزب به اصرار در تقلب انتخاباتي را منجر به شکست جمهوري‌خواهان در انتخابات آتي اين کشور دانست.

«بيل کسيدي» سناتور جمهوري‌خواه ايالت لوئيزياناي آمريکا، در مصاحبه با ان‌بي‌سي، از رويکرد هم‌حزبي‌هايش درباره انتخابات اخير آمريکا انتقاد کرد و گفت چنانچه جمهوري‌خواهان به تقلب در انتخابات ۲۰۲۰ (۱۳۹۹) اصرار ورزند، در انتخابات ۲۰۲۴ (۱۴۰۳) نيز شکست خواهند خورد.
اين سناتور جمهوري‌خواه آمريکا اين اظهارات را در واکنش به بازنشستگي «آنتوني گونزالس» نماينده ايالت اوهايو بيان کرد؛ گونزالس نماينده‌اي بود که به استيضاح «دونالد ترامپ» رئيس جمهور پيشين آمريکا، راي داد و او را «سرطاني براي آمريکا» دانست.
بيل کسيدي در بخشي از سخنان خود گفت: «گونزالس بر اساس علايق شخصي عمل کرده است، سياستمداران قرباني نيستند.»
اين سناتور جمهوري‌خواه آمريکا همچنين افزود: «اگر برنامه‌ريزي درستي براي مقابله با کاستي‌ها و بي‌نظمي‌هاي دولت بايدن داشته باشيم، کشور پيروز مي‌شود و ما نيز برنده خواهيم بود.»
سناتور ايالت لوئيزياناي آمريکا همچنين در نهايت اعلام کرد: «با قُلدري کردن، ما باز هم شکست مي‌خوريم.»
ترامپ و هواداران او همچنان بر تخلف گسترده در انتخابات رياست جمهوري ۲۰۲۰ اصرار دارند و معتقدند که نهاد‌هاي مربوطه نسبت به طرح دعواي آن‌ها بي‌تفاوت بوده و اصلا رسيدگي نکرده‌اند. رئيس جمهور سابق آمريکا مي‌گويد برخي آراي پستي پس از اتمام موعد راي‌گيري دريافت شده و همچنين شماري از اسامي که در ميان راي‌دهندگان حضور داشتند، سال‌ها قبل فوت کرده بودند!

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar