فارس/ «دونالد ترامپ» رئيس جمهور سابق آمريکا روز يکشنبه گفت که سرازير شدن مهاجران به آمريکا ممکن است بزرگترين بحراني باشد که اين کشور به آن مواجه مي‌شود.

وي طي بيانيه‌اي اعلام کرد:‌«بيشترين تعداد از خارجي‌هاي غيرقانوني در تاريخ کشور ما،‌ به صورت ميليوني در حال سرازير شدن به کشور هستند».
ترامپ ادامه داد: «آنها کلا کنترل نشده و هر کاري که بخواهند انجام مي‌دهند و هر جايي که بخواهند مي‌روند. کشور ما به سرعت در حال تبديل شدن به فاضلاب بشري است».
رئيس جمهور سابق آمريکا مدعي شد: «قاتلان، دلالان مواد مخدر و مجرمان در تمامي شکل‌ها و نوع خود، بخش بزرگي از اين مهاجران را تشکيل مي‌دهند. ده‌ها هزار نفر از مردم از هائيتي آمده و بسياري نيز از کشورهاي آفريقايي و حتي بسيار بيشتر از آمريکاي جنوبي آمده‌اند».
رئيس‌جمهور سابق آمريکا اخيرا نيز در يک مصاحبه در اظهاراتي ضد و نقيض پيش‌بيني کرد اين کشور تا سه سال ديگر پايان مي‌يابد و در عين حال اشاره کرد که ممکن است در سال ۲۰۲۴--سه سال ديگر-در انتخابت شرکت کند.
وي در اين مصاحبه گفت: داريم به سمت انتخابات آتي در ۲۰۲۲ و ۲۰۲۴ پيش مي‌رويم--(اما) کشوري براي ما نخواهد ماند. در انتخابات تقلب شد و تا سه سال ديگر براي ما کشوري باقي نخواهد بود. نگوييد که نگفتم.
ترامپ در مصاحبه خود بدون آن‌ که جزئياتي ارائه دهد، به مخاطبان شبکه فاکس‌نيوز گفت که درباره آن چه که قصد دارد درباره مبارزات انتخابات رياست‌جمهوري ۲۰۲۴ به زودي اعلام کند، «بسيار خوشحال خواهند شد».
رئيس‌جمهور سابق آمريکا اخيراً «جو بايدن» رقيب دموکراتش در انتخابات ۲۰۲۰ را که او را از ادامه حضور در کاخ سفيد محروم کرد، به دليل مجموعه‌اي از ناکامي‌ها در اداره آمريکا مورد انتقاد شديد قرار داده و تأکيد کرده است که آمريکا شايسته رهبري بهتر از بايدن است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar