فارس/ منابع خبری در عراق، اخیرا از حضور «هیلاری استاوفر» (hilary stauffer) نماینده رژیم صهیونیستی تحت عنوان نماینده سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور انسان‌دوستانه (اوچا) در منطقه سبز بغداد خبر دادند.

کانال تلگرامی «صابرین نیوز»، روز گذشته با انتشار این خبر،  برای اثبات ادعای خود مبنی بر صهیونیست بودن استاوفر، یک ویدئو منتشر کرد که مربوط به سال ۲۰۰۸ است. در این ویدئو که مربوط به یک نشست سازمان ملل در ژنو است، رئیس جلسه، استافر را به عنوان نماینده اسرائیل معرفی می‌کند.

به نوشته پایگاه خبری «العهد»، بر اساس اطلاعات به دست آمده، استاوفر پس از آن‌که «جنین پلاسخارت» نماینده سازمان ملل در امور عراق و سازمان ملل،در سال ۲۰۱۸ برای او مجوز و گذرنامه گرفتند، وارد بغداد شد تا به این ترتیب، گذرنامه ویژه UNLB، دروازه‌ای برای ورود نفوذ رژیم صهیونیستی و سرویس اطلاعاتی آن شود.
منابع خبری می‌گویند که این بخش از فعالیت استاوفر از بیوگرافی او که در حال حاضر در عراق به سر می‌برد، کاملا پاک شده و وی به عنوان یک شهروند آمریکایی در امنیتی‌ترین بخش پایتخت عراق حضور دارد.

اما واقعیت این است که وی در سال ۲۰۰۸، به عنوان سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان حقوق بشر در ژنو فعالیت داشت اما برای ورود به عراق که ورود دارندگان گذرنامه اسرائیلی را ممنوع کرده، از گذرنامه آمریکایی خود استفاده کرده و به عنوان یک تبعه آمریکا خود را به عراق رسانده است.
کانال تلگرامی صابرین نیوز، در ادامه این افشاگری نوشت که این نماینده رژیم صهیونیستی که در پوشش هیأتی از سازمان ملل در بغداد حضور دارد، پس از این افشاگری صفحه خود در توئیتر را بست، در حالی که پیشتر در توئیتر فعالیت داشت.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar