باشگاه خبرنگاران/ نشریه آمریکایی پولیتیکو در یک مقاله جدید افشا کرد بن زاید با دخالت مستقیم نظامی در کشور‌های منطقه و شمال آفریقا نگران کننده‌ترین فرد در منطقه است.

 به نقل از عربی ۲۱، نشریه آمریکایی پولیتیکو در جدیدترین شماره خود مقاله‌ای در خصوص اقدامات «محمد بن زاید» ولیعهد امارات نوشته و او را فردی معرفی کرده است که بیشترین نگرانی را باید به خاطرش داشت.

پولیتیکو در این مقاله نوشت: سخت است باور کنیم بن زاید فردی ساده‌لوح است که هر وقت لازم شد با دشمنانش چای می‌نوشد و به مشاهده مسابقات شترسواری می‌نشیند. او کسی است که با طرح کودتا در مصر و به تازگی در تونس جنبش اخوان المسلمین را از عرصه قدرت بیرون کرده و توانست با اسرائیل همکاری کند.

بن زاید بدون هیچ ابایی در کشور‌های منطقه و آفریقا بطور مستقیم درگیر جنگ نظامی می‌شود و با دخالت نظامی در کشور‌هایی مانند لیبی، تونس، مصر و یمن و درگیری منطقه‌ای با قطر مهم‌ترین فردی است که باید نگران او باشیم. بن زاید با به کار گرفتن شبه نظامیان در بسیاری از جنگ‌ها شرکت کرده است، حتی او کسی بود که پشت کودتای نافرجام ترکیه قرار داشت.

پولیتیکو اضافه کرد: حال او بعد از قطع روابط خود با قطر، برادرش را برای حل اختلافات به این کشور فرستاده است، اما چه وقت؟! زمانی که قطر بعد از خروج تحقیرآمیز آمریکا از افغانستان یکی از متحدان اصلی واشنگتن شده است.

این نشریه در پایان نیز افزود: سال‌هاست که بن زاید نشان داده دنبال چه هدفی است. با این حال در سرعت خود دچار افت و خیز شده حال نیز اگر شرایط فراهم شود به راه خود با سرعت ادامه خواهد داد.

روز گذشته هم منابع یمنی فاش کردند مزدوران وابسته به امارات در جزیره سقطری یمن که تحت اشغال رژیم امارات است مردم این جزیره را به موش آزمایشگاهی رژیم صهیونیستی تبدیل کرده و واکسن‌های این رژیم را به زور و بدون اجازه به آن‌ها تزریق می‌کنند تا تاثیرات واکسن صهیونیست‌ها را بر روی انسان مشاهده کنند!

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar