فارس/ سخنگوی جنبش حماس از مردم حاضر در کرانه باختری و قدس خواست که انواع مقاومت را افزایش دهند و عرصه درگیری با رژیم صهیونیستی را گسترش دهند.

برهوم در واکش به اقدام صهیونیستها برای احداث یک پایانه مسافربری برای شهرک‌نشینان صهیونیست در شمال کرانه باختری تأکید کرد که این اقدام تل‌آویو، یک جنایت و تجاوز جدید علیه ملت فلسطین است.
پایگاه خبری حماس به نقل از برهوم گزارش داد، تسریع روند عادی‌سازی روابط و تداوم حساب بازکردن تشکیلات بر روی مذاکرات بیهوده با رژیم صهیونیستی، باعث شده است که این رژیم نسبت به ادامه جنایات خود تشویق شود.
وی از مردم حاضر در کرانه باختری و قدس خواست که انواع مقاومت را افزایش دهند و عرصه درگیری با رژیم صهیونیستی را گسترده کنند.
سخنگوی حماس از تشکیلات خودگردان خواست که مقاومت را در کرانه باختری به حال خود بگذارد، تعقیب و ربودن نیروهای مقاومت را متوقف کند و تمامی مسائل مربوط به سازش و هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی را پایان دهد.
برهوم گفت که این هماهنگی عامل تداوم ظلم رژیم صهیونیستی به ملت فلسطین و افزایش روند شهرک‌سازی شده است.
این در حالی است که «یوسی دغان» رئیس شورای شهرک‌های صهیونیستی شمال کرانه باختری پنجشنبه گذشته خبر داد که «پروژه بزرگی» را در زمینه پایانه اتوبوسهای مسافربری کلید خواهند زد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar