مهر/ رژیم صهیونیستی در کنفرانس «سایبرتک» (Cybertech) که خود بانی آن است، سعی دارد تا از تکنولوژی های سایبری و جاسوسی در گسترش روابط خود با سایر کشورها استفاده نماید.


به گزارش  تایمز اسرائیل، مقامات و مدیران ارشد رژیم صهیونیستی قرار است امروز چهارشنبه در کنار همتایان اماراتی و آمریکایی خود در یک کنفرانس بزرگ سایبری حضور پیدا کنند.

«یگال اونا» مدیرکل اداره سایبری رژیم صهیونیستی، «تامیر پردو» رئیس سابق موساد، «یواز هندل» وزیر ارتباطات این رژیم در کنفرانس «سایبرتک نیویورک» (Cybertech New York) حضور خواهند داشت.

«محمد الکویتی» رئیس امنیت سایبری امارات متحده عربی و «حمد خلیفه النعیمی» رئیس مخابرات پلیس این کشور نیز قرار است در این کنفرانس سخنرانی کنند.

همچنین از طرف آمریکا نیز «دیوید پترائوس» رئیس سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا)، «مایکل راجرز» فرمانده سابق فرماندهی سایبری ایالات متحده و «اریک آدامز» شهردار احتمالی بعدی نیویورک، در این کنفرانس سخنرانی خواهند کرد.

علاوه براین قرار است مقامات امنیتی و ارتباطات از کشورهای اوکراین، جمهوری آذربایجان، تایلند، صربستان، اسپانیا و ایتالیا در این مراسم شرکت کنند.

بنیان کنفرانس مذکور برای اولین بار توسط رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۱۴ در شهر «تل آویو» گذاشته شده است و این اولین باری است که این کنفرانس در شهر نیویورک در آمریکا برگزار می شود.

گفته می شود رژیم صهیونیستی سعی دارد خود را متخصص امور سایبری جلوه دهد و از این مسئله در گسترش روابط خود با سایر کشورها استفاده نماید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar