نماد آخرین خبر

درخواست یک میلیون دلار برای عدم افشای اطلاعات کاربران صهیونیست 

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
درخواست یک میلیون دلار برای عدم افشای اطلاعات کاربران صهیونیست 

باشگاه خبرنگاران/ گروه هکری که روز گذشته به چندین شرکت خدمات اینترنتی رژیم صهیونیستی حمله کرده، اعلام کرد در ازای یک میلیون دلار اطلاعات کاربران را افشا نخواهد کرد.

به گزارش جروزالم پست، گروه هکری موسوم به «سایه سیاه» از شرکت صهیونیستی هک شده درخواست یک میلیون دلار پول کرده است. این گروه تهدید کرده است که در صورت عدم پرداخت پول، اطلاعات به دست آمده از این شرکت را افشا خواهد کرد.
گروه هکری «سایه سیاه» امروز یکشنبه (اعلام کرده است در پی هک اپلیکیشن دوستیابی صهیونیست ها، تمام اطلاعات مربوط به کاربران این اپلیکیشن در دست گروه مذکور است و اگر این شرکت اینترنتی ظرف ۴۸ ساعت آینده مبلغ یک میلیون دلار به حساب هکر‌ها واریز نکند، باقی اطلاعات مربوط به کاربران را افشا می‌کند.
آخرین حمله روز جمعه رخ داده است و طبق اعلام هکرها، این گروه موفق شده است به سرور‌های اینترنتی صهیونیستی «سایبر سرو» آسیب وارد کنند.
مدیر کل انجمن اینترنت رژیم صهیونیستی نیز در پاسخ گفته است تحت هیچ شرایطی نباید به درخواست هکر‌ها پاسخ مثبت داده شود.
روز گذشته رسانه‌های رژیم صهیونیستی ادعا کردند چند شرکت اینترنتی این رژیم مورد حمله هکر‌های ایرانی قرار گرفته اند. گفته می‌شود طی این حمله نه تنها وبسایت‌ها از کار افتاده اند، بلکه اطلاعات مشتریان هم به دست گروه «سایه سیاه» افتاده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره