شفقنا/ روزنامه نیویورک تایمز آمریکا نوشت: جرد کوشنر مشاور و داماد دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا، به جمع آوری سرمایه به منظور راه اندازی شرکت سرمایه گذاری جدید خود با مشارکت عربستان سعودی چشم دوخته است.

به گزارش آرتی، نیویورک تایمز افزود: داماد ترامپ برای افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری خود تلاش می کند و روی منطقه ای حساب باز کرده است که در زمان حضور در کاخ سفید ارتباط گسترده ای با ان داشت.
این روزنامه با اشاره به همکاری نزدیک کوشنر با امارات و عربستان سعودی و دوستی شخصی با محمد بن سلمان ولیعهد عربستان، افزود: در اقدامی که باعث اعتراض دیپلمات ها و سرمایه گذاران شده، کوشنر تلاش می کند برای شرکت جدید سرمایه گذاری خود از کشورهای خلیج(فارس) کمک بگیرد.
روزنامه مذکور با اشاره به اینکه قطر و امارات درخواست همکاری با کوشنر را رد کرده اند، ادامه داد: اما سعودی ها به این موضوع توجه نشان داده اند و صندوق سرمایه گذاری کلان عربستان سعودی در حال مذاکره با کوشنر درباره امکان سرمایه گذاری بزرگ در شرکت جدیدش است.
نیویورک تایمز به نقل از چهار منبع آورده است: مذاکرات کنونی کوشنر با عربستان ادامه دارد اما هنوز هیچ توافقی اعلام نشده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar