مهر/ رهبر ائتلاف «فتح» عراق قصد دارد عصر امروز شنبه با برگزاری یک نشست خبری اسناد مربوط به تقلب در انتخابات پارلمانی زودهنگام این کشور را افشا کند.

به گزارش سومریه نیوز، «هادی العامری» رهبر ائتلاف فتح عراق عصر امروز شنبه یک نشست خبری برگزار می‌کند. قرار است وی در جریان این نشست خبری اسناد مربوط به تقلب در انتخابات پارلمانی را افشا کند.
بر اساس این گزارش، منابع نزدیک به العامری اعلام کرده‌اند که وی در جریان این نشست خبری مهم تمامی اسناد مربوط به دستکاری انتخابات را که پیشتر به دادگاه فدرال ارائه شده، افشا خواهد کرد.
پیشتر کمیساریای عالی انتخابات اعلام کرده بود که نتایج شمارش دستی و الکترونیکی آراء انتخابات پارلمانی با یکدیگر مطابقت کامل دارند. پلاسخارت نیز در مواضعی مداخله جویانه خواستار به رسمیت شناختن نتایج انتخابات توسط احزاب عراقی شده بود.
در همین ارتباط، هادی العامری رهبر ائتلاف فتح عراق گفته بود: اقدامات «پلاسخارت» فرستاده سازمان ملل در امور عراق و صحبت‌های او درباره انتخابات باعث شده است که اعتماد ما به این نهاد دچار تزلزل شود. پلاسخارت به گونه‌ای رفتار می‌کند که گویی رئیس کمیساریای عالی انتخابات عراق است!

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar