logo

رویارویی جوانان فلسطینی با نظامیان صهیونیست در قدس

منبع
مهر
بروزرسانی
رویارویی جوانان فلسطینی با نظامیان صهیونیست در قدس

مهر/ منابع محلی اعلام کردند که امروز شنبه نظامیان رژیم صهیونیستی اقدام به شلیک گاز اشک آور به شکل گسترده در اطراف دانشگاه قدس در منطقه ابودیس در شرق قدس اشغالی کردند.

به گزارش فلسطین الیوم، منابع فلسطینی اعلام کردند که امروز شنبه نظامیان رژیم صهیونیستی اقدام به شلیک گاز اشک آور به شکل گسترده در اطراف دانشگاه قدس در منطقه ابودیس در شرق قدس اشغالی کردند.
این منابع اعلام کردند: رویارویی میان جوانان فلسطینی و نظامیان اشغالگر در نزدیکی این دانشگاه رخ داده است.

گفتنی است که رسانه‌های رژیم صهیونیستی ساعاتی قبل اعلام کردند که شهرک‌نشینان صهیونیست با صدور فراخوان‌هایی خواستار تعرض دسته‌جمعی به مسجد الاقصی در ایام عید یهودی پسح از فردا یکشنبه تا روز پنجشنبه آینده شدند.

بر اساس این گزارش، زمانی که صهیونیست‌های شهرک‌نشین برای یورش به مسجد الاقصی اعلام کرده‌اند، از صبح ساعت هفت تا ۱۰ و نیم است.

همزمان با این فراخوان، نهاد موسوم به «هیئت مقر تشکیلات هیکل» (معبد سلیمان) اعلام کرد که فردا یکشنبه ۱۶ آوریل در ساعت اشاره‌شده درهای مسجد الاقصی برای یورش دسته‌جمعی صهیونیست‌ها باز خواهد شد.

در مقابل نیز فلسطینیان فراخوان اعتکاف در مسجد داده خواستند از امشب با حضور و اعتکاف مانع از تعرض و یورش نظامیان صهیونیست به این مکان مقدس شوند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره