نماد آخرین خبر

اعلام حمایت بن زاید از شورای ریاست جمهوری یمن

منبع
خبرآنلاين
بروزرسانی
اعلام حمایت بن زاید از شورای ریاست جمهوری یمن

خبرآنلاین/ به گزارش خبرگزاری رسمی امارات (وام)، محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد ابوظبی و معاون فرمانده ارشد نیروهای مسلح امارات در کاخ البحر در ابوظبی میزبان رشاد العلیمی، رئیس شورای رهبری ریاست جمهوری یمن بود.

آن دو ضمن تبریک پیشاپیش عید فطر به یکدیگر، مذاکراتی درباره ابعاد مختلف روابط دو کشور و برخی مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی داشتند.

طبق گزارش وام، ولیعهد ابوظبی در این دیدار به العلیمی بابت انتصابش در سمت ریاست شورای رهبری ریاست جمهوری یمن تبریک گفت و برای او موفقیت در مسیر خدمت به کشور و ملت یمن، عبور از شرایط دشوار موجود در این کشور و حرکت به سوی صلح و ثبات را آرزو کرد.

همچنین بن زاید در این دیدار بر حمایت کشورش از شورای رهبری ریاست جمهوری یمن در عمل به وظایف ملی خود در قبال ثبات و امنیت یمن و تحقق خواسته‌های مردم آن از جمله توسعه و پیشرفت تاکید کرد.

او با تاکید بر روابط برادرانه و تاریخی مستحکم دو کشور امارات و یمن گفت: کشور امارات از هیچ تلاشی برای حمایت از یمن در تمامی سطوح فروگذاری نخواهد کرد.

العلیمی نیز در این دیدار از بن زاید بابت حسن استقبال و حمایت مستمر امارات از مردم یمن در زمینه‌های مختلف تقدیر و تشکر کرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر